Kick-off Podnikatelského praktika – jarní semestr 2016

Katedra podnikání Vás zve na tradiční úvodní zahajovací a seznamovací a kurz pro studenty Podnikatelského praktika v jarním semestru 2016.

kickoff

Čeká vás seznámení se spolužáky, interaktivní diskuse nad různými podnikatelskými tématy, týmové úkoly a workshopy, v rámci nichž rozpracujete konkrétní podnikatelské záměry. Poznáte lépe silné stránky svých spolužáků, abyste si do své studentské firmy mohli vybrat ty správné lidi. Naučíte se využívat různých technik vytváření inovací vycházejících z metod Design thinkingu. Po skončení formální části navážeme „neformálním networkingem“ v nedalekém restauračním zařízení, kde se seznámíte s absolventy specializace a dozvíte se o jejich zkušenostech a zážitcích z podnikání :)

KDY: pondělí 8. 2. 2016 od 10 do cca 18:00
malé občerstvení zdarma + neformální pokračování v nedaleké pivní kavárně Republika Žižkov

KDE: Podnikatelský inkubátor VŠE Xport,
Jeseniova 2769/208, Praha 3 – Jarov (areál kolejí VŠE)

REGISTRUJTE SE NA:
http://www.klubmsp.cz/kickoff2015

Lektor: Mgr. Lukáš Policar

Dlouhodobě se věnuje lektorování a mentoringu v oblasti rozvoje měkkých dovedností a podnikatelského myšlení mladých lidí pod hlavičkou projektů Podnikavá škola a Inovátoři.cz (spolupráce s VŠE, IREAS, Impact Hub, Člověk v tísni, Junior Achievement, INEX-SDA, Glen Europe aj.). Realizoval několik vzdělávacích projektů zaměřených na podporu podnikavosti a aktivního občanství pro řadu českých i mezinárodních nevládních organizací.

Kontakt

Lukáš Policar – E: lukas.policar@podnikavaskola.cz, T: +420 604 137 818
Více na www.podnikavaskola.cz, www.inovatori.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.