Pozvánka na Kick-off Podnikatelského praktika

Katedra podnikání Vás zve na tradiční úvodní zahajovací a seznamovací a kurz pro studenty Podnikatelského praktika v zimním semestru 2015/2016.

kickoff

Čeká vás seznámení s budoucími spolužáky, interaktivní diskuse nad různými podnikatelskými tématy, týmové úkoly a workshopy, v rámci nichž rozpracujete konkrétní podnikatelské záměry. Poznáte lépe silné stránky svých spolužáků, abyste si do své studentské firmy mohli vybrat ty správné lidi. Naučíte se využívat různých technik vytváření inovací vycházejících z metod Design thinkingu. Po skončení formální části navážeme „neformálním networkingem“ v nedalekém restauračním zařízení, kde se seznámíte s absolventy specializace a dozvíte se o jejich zkušenostech a zážitcích z podnikání :)

KDY: pátek 18. 9. 2015 od 10:00 do 18:00
drobné občerstvení + neformální pokračování v nedaleké restauraci

KDE: Podnikatelský akcelerátor VŠE XPORT (xport.vse.cz),
Jeseniova 2769/208, Praha 3 – Jarov (areál kolejí VŠE)

REGISTRUJTE SE NA: http://www.klubmsp.cz/kickoff2015

Lektor: Mgr. Lukáš Policar

Dlouhodobě se věnuje lektorování a mentoringu v oblasti rozvoje měkkých dovedností a podnikatelského myšlení mladých lidí pod hlavičkou projektů Podnikavá škola a Inovátoři.cz (spolupráce s VŠE, IREAS, Impact Hub, Člověk v tísni, Junior Achievement, INEX-SDA, Glen Europe aj.). Realizoval několik vzdělávacích projektů zaměřených na podporu podnikavosti a aktivního občanství pro řadu českých i mezinárodních nevládních organizací.

Kontakt

Mgr. Lukáš Policar – E: lukas.policar@podnikavaskola.cz, T: +420 604 137 818
Více na www.podnikavaskola.cz, www.inovatori.cz

Garant

doc. Ing. Jitka Srpová, CSc. – vedoucí Katedry podnikání, VŠE Praha, T: +420 733 161 254

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.